Natalia Przybysz

19:00 - bramka
20:30 - Natalia Przybysz

 

Natalia Przybysz jest znaną polską piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Rozpoczęła karierę w zespole Sistars razem z siostrą Pauliną — wspólnie wypuściły albumy „Siła sióstr” i „A.E.I.O.U.” W 2006 roku Natalia zdecydowała się na solową działalność muzyczną — wyleciała do Londynu, a po powrocie wydała swój pierwszy album „Maupka Comes Home”, nagrany we współpracy z producentem o pseudonimie Envee. W 2010 roku ukazał się jej drugi krążek, nominowany do nagrody Fryderyka 2011 w kategorii „Album roku hip-hop / R&B / reggae” – „Gram duszy”. Ostatnia płyta artystki, „Zaczynam się od miłości”, miała swoją premierę w 2022 roku i zawiera siedem niezaśpiewanych wcześniej tekstów Kory z muzyką skomponowaną oraz wykonaną przez Natalię Przybysz wraz z jej zespołem.

Aktualnie wokalistka wyrusza w trasę koncertową towarzyszącą premierze jej nadchodzącego albumu „Tam”, zawierającego swoisty zapis podróży piosenkarki. Pierwszy singiel, który pojawi się na płycie, to „Za zimną wodę”. Piosenka jest traktowana jako początkowy rozdział podróżniczego pamiętnika Natalii, opowiadająca o szczególnym wyjeździe całego zespołu na grecką wyspę Hydra do domowego studia, gdzie przez kilka tygodni nagrywali nowy materiał.

„Usłyszałam kiedyś opowieść o leczniczym działaniu piosenki – usuwającej cierpienie. I taką postanowiliśmy też stworzyć. O potrzebie wędrówki, marzeń i przyjaźni” - Natalia Przybysz.

  • 1. Wybierz bilety
  • 2. Potwierdź zamówienie
  • 3. Płatność

Sprzedaż online została zakończona.

Bilety są dostępne na bramce w klubie. Zapraszamy.

Kiedy
07.12.2023
Gdzie
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
Sponsorzy